Travis Pastrana idén remek formában versenyez az amerikai rallybajnokságban (ARA). A Subaru Motorsport USA pilótája idei harmadik futamgyőzelmét is megszerezte, és magasan vezeti a bajnokságot.

A 2021-es American Rally Association harmadik fordulójának, a 31. Olympus Rally-nak a Washington állambeli Shelton adott otthont. Pastrana a tizenkét gyorsasági szakaszból hatot megnyert a Subaru WRX STi-vel, és végül több mint 1 perces előnnyel ért célba Ken Block előtt. A Hoonigan Racing Division pilótája ezen a futamon állt először rajthoz a Subaru WRX STi-vel, és végig a TOP 3-ban autózott, valamint egy szakaszsikert is elkönyvelhetett. Block az előző versenyen, a Rally in the 100 Acre Wood szintén a második helyen végzett egy Skoda Fabia R5+ -szal. A dobogó legalsó fokára a Hyundai i20 R5-tel induló Josh McErlean állhatott fel. - A fiatal ír pilótát tavaly a Rally Hungary-n is láthattuk versenyezni Motorsport Ireland Rally Academy autójával.