Travis Pastrana nyerte az American Rally Association (ARA) idei második futamát, a Rally in the 100 Acre Wood-ot. A Subaru Motorsports USA versenyzője mögött Ken Block lett az ezüstérmes, míg a harmadik helyet Barry McKenna szerezte meg.

A Salem központú viadalon tizennégy gyorsasági várt a pilótákra, ami 161,65 kilométernyi versenytávot jelentett. A nyitónapon Block egy, Pastrana kettő, McKenna pedig három szakaszsikert zsebelt be. Hat gyorsaságit követően a Ford Fiesta WRC-vel induló Barry McKanne 12,2 másodperccel vezetett Travis Patrana előtt. Szombaton kilenc szakasz szerepelt a verseny programjában. McKanne továbbra is remek formában autózott a Fiestával, azonban a kilencedik szakaszon defektet kapott, ami miatt több mint 2 percet veszített. Az ír pilóta visszacsúszott a negyedik helyre, de a hátralévő öt szakaszból négyet megnyert, és végül a harmadik helyen zárta a futamot. A Skoda Fabia R5+ -szal versenyző Ken Block szintén összeszedett két defektet, és hajtásproblémái is voltak, de így sikerült a második helyen célba érnie. Travis Pastrana eddig százszázalékosan teljesített az ARA-ban, ugyanis a szezonnyitó Sno*Drift Rally után a Rally in the 100 Acre Wood-on is elsőként ért célba a Subaru WRX STI-vel.