A Kovács Antal – Istovics Gergő páros nyerte az 1. Delta Snow Show Čazma 2020-at. A Ford Fiesta R5-tel versenyző páros mögött a Bacsa Tamás - Hanyik Gergely kettős lett a második, míg a dobogó legalsó fokára Maricsek Miklós és Paizs Róbert állhattak fel.

A Čazma központú viadalon öt szakaszt kellett abszolválniuk a versenyzőknek. A horvátországi eseményen több magyar páros is rajthoz állt. A legjobban Bacsa Tamásék kezdtek, mivel megnyerték a szombat esti 1,75 kilométeres városi szakaszt a Mitsubishi Lancer Evo IX-cel. Vasárnap négy gyorsasági szerepelt a verseny programjában. A nap első pályáján, a 11,77 kilométeres Šimljanik 1-en Kovács Antalék bizonyultak a leggyorsabbnak, és az összetettben is az élre ugrottak. A következő három szakaszon Kovácsék nem találtak legyőzőre, így végül megnyerték a futamot. A pódium második fokára Bacsa Tamásék állhattak fel, míg Maricsek Miklósék a harmadik helyen zárták a viadalt.
A Vogel Adrienn - Notheisz Ivett kettős a 24. pozícióban ért célba a Kia Picanto-val, megelőzve a Jobbágy Ákos - Kása Balázs duót.