Rallyheart.hu a Facebookon! Rallyheart.hu a Twitteren! Rallyheart.hu az Instagram-on! Rallyheart.hu a Youtube-on! google plus icon Rallyheart.hu kapcsolat!rss icon

Új egyesültben kezdte meg a 2019-es évet Szilágyi Tamás, aki az idei évtől a Lencse Zoltán - dr. Kovács Annamária csapatvezetői teendőit is ellátja. A csapat már túl van az idei első versenyén, az erdélyi havas Winter Rally Covasnán egy második helyet sikerült megszerezniük.

Biztatóan kezdte a szezont az MHH Kart Team versenyzője Krózser Menyhért, aki a WSK hivatalos tesztjén az élmezőnyben gokartozott, a hétvégén pedig éles körülmények között is bizonyíthat.

Az utolsó utáni pillanatban dőlt el, hogy Lángi Attila is rajthoz áll a jubileumi Szilveszter Rallyen. A Varga Racing Team pilótája mellé ez úttal ismét egyik ellenfele, Temesvári László ült be a BMW Z4-be. Ráadásul az nem is volt elég neki, hogy egyszer teljesítse az 53 kilométeres távot.

Tim Gábor navigátorával, Timár Tamással a 20. Szilveszter Rallye-n ismét megnyerte kategóriáját. Ez sorozatban a harmadik kategória győzelmük volt, de a páros ezt az elsőséget sokkal többre értékeli, mint az előzőeket, hisz több R5-ös és négykerekes autót megelőzve az abszolút 14. helyen zártak a Peugeot 208 R2-vel.

Vegyesen zárult a CREDOBUS-LPWMSport versenyzőinek a 2018-as év utolsó versenye a jubileumi Szilveszter Rallye.

Az év utolsó raliversenyét is dobogós helyezéssel zárta a Korda Racing, a csapat R5-ös Skodájával Velenczei Ádám és Szedő Csaba, legjobb magyar párosként, a második helyen érkeztek célba.

Tradicionális hátsókerék meghajtású versenyautókkal vesznek részt a CREDOBUS-LPWMSport versenyzőpárosai a 2018-as jubileumi Szilveszter Rallye-n.

Raliversennyel búcsúzik a 2018-as versenyszezontól a Korda Racing, az év utolsó fellépésére a hagyományos Hungaroring-i évzáró versenyen, a Szilveszter Rallyn kerül sor.

Teljesítette a Monza Rally Show-t a CREDOBUS-LPWMSport Hyundai i20 R5-ös autójával Simone Tempestini és a Mikulás Rallye-n is célba ért a csapat vendég pilótája Ferencz Krisztián.

Nagyon élvezte a 22. Mikulás Rallye-t a Ritmus Ase párosa, de sajnos ez nem párosult az elvárt eredménnyel, így vegyes érzésekkel zárták a versenyt.

Két rali és egy tereprali autóval vett részt az idei Mikulás Rally a Hídépítő Kupáért raliversenyen a Korda Racing, a murvás veszprémi pályákon Várkonyi Szabolcs, Hevesi István és ifjabb Fekete László vehette kézbe az irányítást.

A több nehézséget, három kiesést, de végül kategória harmadik helyet hozó Rallye2 szezon végeztével volt hiányérzet Tim Gáborban és a JG2 Racingben. A bemutatkozó év ugyan hozott győzelmet és sikereket, a murvás versenyeken nem sikerült bizonyítani.