A WRC 2-ben versenyző Sébastien Chardonnet a múlt hétvégén Moszkva utcáin füstölte a gumit egy Citroen DS3 WRC-vel.

A 2013-as WRC 3 bajnoka mellett Forma-1-es és DTM pilóták, valamint drift versenyzők is szórakoztatták a közönséget a Moscow City Race-n. De a Dakar Rallyn szereplő Kamaz csapat is jelen volt az eseményen.

140717 chardonnet n3

A 25 éves francia pilótának nem volt idegen a DS3 WRC, mivel 2012-ben egy ilyen autóval a tízedik helyen ért célba a rally világbajnokság francia futamán. Ezúttal tét nélkül autózhatott, és csak a közönség kiszolgálására kellett koncentrálnia.

Chardonnet a héten az Észt Rallyn indul a DS3 R5-el, majd a hónap végén a Finn Rallyn bizonyíthat a WRC 2 kategóriában.